Beebikaubad

Lapsed kasvavad kiiresti ja selleks, et olla valmis lapse igaks eluetapiks, leiab lapsevanem Nordbaby valikust kõik vajalikud ja praktilised lastekaubad beebile – parimad lutid, lutipudelid, kandelinad, beebi kandekotid ja palju muud.

Vali kategooria

HEA TEADA BEEBIKAUPADE KOHTA

Kui peres on beebi, on igapäevaelus kõige olulisem luua lapsele ohutu keskkond, mille tagavad erinevad turvatooted ja elektroonika: lapselukud kappidele ja ustele, nurgakaitsmed mööblile, turvaväravad, beebimonitorid. Mõelge, millised nendest lahendustest peaksite kasutusele võtma selleks, et pakkuda oma kodus lapsele turvalist ja õnnelikku lapsepõlve. Haiguste perioodiga toimetulekuks on valikus beebide tervisetooted ja elektroonika: kontaktivabad ja digitaalsed termomeetrid, ultraheli inhalaatorid, ninapumbad ning õhuniisutajad.

Selleks, et iga söögiaeg mööduks muretult ja puhtalt, on Nordbaby tootevalikus suur hulk erinevaid praktilisi toitmisvahendeid, joogitopse, lutipudeleid ja sööginõusid. Kui laps on piisavalt suur ja tema motoorika piisavalt arenenud, on aeg õppida iseseisvalt sööma. Ergonoomilised sööginõud ja söögiriistad on kuju poolest loodud väikelastele, kes ei oska veel lusikat ega kahvlit õigesti käes hoida. Lõbusad sööginõud ja pudipõlled leiate populaarsetelt brändidelt nagu Done by Deer, Twistshake, Munchkin ja Elodie Details. 

Söögiaega aitab lihtsustada ka kvaliteetne söögitööl, et laps saaks istuda koos teiste pereliikmetega söögilaua taga! Söögitoolid on saadaval erinevate mõõtmetega ja erinevates värvides. Praktiline söögitool peaks olema kergesti puhastatav, et koristamine oleks lihtne ja kiire. Kõige mugavam ja lihtsamalt hooldatavam valik on söögitool, millel on eemaldatavad ja masinpestavad katted.

Beebi vannitamine võib olla lõbus ja lihtne, kui valite selleks õiged vannitoa tarvikud ja beebide hügieenitooted. Nordbaby tootevalikus on beebide vannid, vanniistmed, vannitermomeetrid, kapuutsiga vannirätikud ning laste saunalinad. Muuda lapsele iseseisvad toimetused nagu potil käimine, kätepesu ja hammaste pesemine lihtsaks: vali sobiv pissipott ning astepink, mis aitab lapsel ulatuda iseseisvalt kraanikausini.

Kuna väikelapsed on uudishimulikud ja täis avastamisrõõmu, toob iga päev lastega uusi väljakutseid ja emotsioone. Nordbaby kingiideed võimaldavad Sul neid väärtuslikke hetki jäädvustada ja jagada. Meie kingiideede hulgast leiate toredad õnnitluskaardid, pildiraamid, beebiraamatud, kinkekomplektid ja muusikatoosid.