Lasteriided

Lapsed on oma loomu poolest rõõmsad ja neil on ka palju energiat. Lasteriided peavad olema vastupidavad ja kandmisel mugavad, eriti nende riiete puhul mida kantakse igapäevaselt või õues. Riiete valikul arvesta lapse soovide ja riietumisstiiliga. Allolevast valikust leiab igaüks midagi, alates funktsionaalsetest õueriietest, praktiliste seljakottideni.

Vali kategooria

Hea teada lasteriiete kohta

Lastele riiete ostmine valmistab enamikule täiskasvanutele elevust ja rõõmu. Sõltumata lapse vanusest soovivad kõik, et nende lapsed head välja näeksid ja ilusaid riideid kannaksid.

Lapsele parima riietuse valimiseks ja tema mugavuse tagamiseks on aga mitmeid asju, mida silmas pidada. Lasteriideid on saadaval paljude erinevate värvide ja mustritega. Mõned kujutavad tuntud multifilmitegelasi, teistel on aga ainulaadne pilkupüüdev disain.

Lapsele parimate riiete valimisel on tähtis muudki peale välimuse.

Kõigepealt tasub meeles pidada, et lapsed kasvavad kiiresti. Pööra tähelepanu riiete suurusele, sest on palju lihtsam valida, kui tead oma lapse mõõtmeid. Mõnikord meile meeldib osta natuke suuremaid riideid, et laps saaks neisse sisse kasvada. Selle tulemusena venivad riided harilikult välja ja kaotavad oma vormi veel enne, kui nad lapsele kandmiseks parajaks saavad. Selle tõttu on parem vältida, rohkem kui üks suurus, suuremaid lasteriideid.

Ehkki värvus ei ole tähtis, on see riiete ostmisel oluline. Lubage oma lapsel end aidata ja oma lemmikvärvi välja valida. See annab neile enesekindlust ja võimaluse juba varakult oma välimust isikupäraseks muuta. Lisaks sellele, proovige leida pluuse või teisi riietusesemeid millel on kujutatud laste lemmiktegelane või multikakangelane. Laps paneb hommikul riidesse suurema heameelega, kui talle meeldib, see, mida ta kannab.

Lapse riietamine vastavalt aastaajale on nii praktiline kui stiilne ja võid olla kindel, et sinu lapsel on parajalt soe. Selleks, et valida lapsele mugavaid, liikumist ja mängimist võimaldavaid riideid, on oluline arvesse võtta nende funktsionaalseid omadusi – näiteks materjali tuulekindlust ja hingavust.

Vali riided mida on lihtne selga panna ja, mis lubavad lapsel mugavalt liikuda ja maalima avastada.

Lisaks riietele, võid sa valida ja täiendada lapse garderoobi erinevate aksessuaaridega - atraktiivsetes mustrites ja värvides kindad, mütsid ja seljakotid annavad palju võimalusi välimust huvitavaks muuta. Lapsele aksessuaare valides tasuks eelkõige siiski silmas pidada nende praktilisust ja otstarbekust. Ära kuhja oma last üle ebavajalike asjadega, vaid vali juurde lisatooted, mis kaitsevad last päikese või muude ilmastikunähtuste eest.

Laste rõivaste kõige olulisem aspekt on Teie lapse mugavus. Riietage oma last silmapaistvalt, kuid ärge unustage, et lapsed on loodud mängima.